ଫୋଟୋଶୁଟର ଫଟୋ ଉପରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ, ୟୂଜର କହିଲେ – ସୁଟରେ ହିଁ ଭଲ ଲାଗୁଛ, ଆଉ ତା ପରେ…

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲୀ ଖାନଙ୍କର ପପୁଲାରିଟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି । ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ୮୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଲୋୱର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ସାରା ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଦିନ ତଳେ ହିଁ ଏକ ମୈଗଜୀନ ପାଇଁ କରାଇଥିବା ଫୋଟୋଶୁଟର କିଛି ଫଟୋ ନିଜର ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଫୋଟୋଶୁଟ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ କରା ଯାଉଛି ।

ଜଣେ ୟୂଜର କମେନ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି – ପ୍ଲୀଜ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିଶା ପାଟନୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ । ଜଣକୁ ସହିବା ତ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ।

ୟୂଜର ସାରାଙ୍କୁ ଏହା ବି କହିଦେଲେ କି ସଲୱାର ସୁଟରେ ହିଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗ । ତୁମର ଏହିଭଳି କପଡା ପିନ୍ଧିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ।

ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ସାରା ଏହା କଣ ବୋବାଲ କରୁଛ ସକାଳୁ ସକାଳୁ । ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କର ଏହି ଷ୍ଟାଇଲକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

କାମ ବିଷୟରେ କହିଲେ ‘କେଦାରନାଥ’ ଏବଂ ‘ଶିମ୍ବା’ ଭଳି ଦୁଇଟି ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେବା ପରେ ସାରାଙ୍କର ପପୁଲାରିଟୀରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ସମୟରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ ଆଜକଲ ୨’ର ଶୁଟିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହିତ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନ ନଜର ଆସିବେ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply