ବନ୍ଧୁ – ପରିବାର ସହ ଭାଇଯାନ ପାଳନ କଲେ ନିଜର ୫୪ ତମ ଜନ୍ମଦିନ, କେକ କାଟିବା ସମୟର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ବଲୀଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ମାନେ ସଲମାନ ଖାନ ୫୪ ବର୍ଷର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସଲମାନ ନିଜର ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ୫୪ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜର ପରିବାର ଓ କିଛି ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ କେକ କାଟୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖାସ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥର ସଲମାନ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ଭାଇ ସୋହେଲଙ୍କର ସ୍ଥିତ ପାଲୀ ହିଲ ବାଲା ଘରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ଶେରାଙ୍କ ସହିତ କେକ କାଟୁଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ

ନିଜର ଜନ୍ମଦିନକୁ ଗତ ରାତିରେ ସଲମାନ ମିଡିଆ ସାମ୍ନାରେ ଏକ କେକ କାଟି ସେଲିବ୍ରେଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ବହୁତ ବନ୍ଧୁମାନେ ବି ନଜର ଆସିଲେ । ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜର ଭଣଜା ଆହିଲଙ୍କ ସହିତ କେକ କାଟୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନଙ୍କର ପିତା ସଲିମ ଖାନ, ଅର୍ପିତା ଖାନ ଓ ବଡିଗାର୍ଡ ଶେରା ବି ନଜର ଆସିଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ବଲୀଉଡର କେତେକ ଜଣା ଶୁଣା ଚେହେରା ବି ସଲମାନଙ୍କର ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଯଦି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ଲୁକର ତ ଏଥର ବି ସେ ନିଜର ସିଗ୍ନେଚର ଷ୍ଟାଇଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସଲମାନ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ଉପରେ ରିପ୍ଡ ବ୍ଲାକ ଡେନିମ ସହିତ ବ୍ଲୂ ଟୀ-ଶର୍ଟ ଓ ଚକଲେଟ ବ୍ରାଉନ ଜ୍ୟାକେଟ ବି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ଭିଡିଓ –

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my most fav person in the world, @beingsalmankhan love and happiness always 😘😘😘😘

A post shared by Ashley Rebello (@ashley_rebello) on

କହିଦେଉଛୁ କି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ପୁରା ଦୁନିଆରେ କୋଟି କୋଟି ଫ୍ୟାନ ଅଛନ୍ତି । ସଲମାନଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜୀବନ ଦିଅନ୍ତି । ଏମିତିରେ ସବୁ ଫ୍ୟାନମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନିଜର ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଲେ । ଏମିତିରେ ଆଜିର ଏହି ପୋସ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବୁ କି ଭାଇଯାନଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ବି – ଟାଉନର ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା, କଟରୀନା କେଫ, ହେଲନ, ହୁମା କୁରୈଶୀ, ସୋହେଲ ଖାନ, ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋୱର, ବବୀ ଦେଓଲ ଓ ପତ୍ନୀ ତାଞା ଦେଓଲ, ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଷ୍ଟାରମାନେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।