୧୦ମ ପାସ ରୁ ନେଇ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ପାଇ ପାରିବେ ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ସପ୍ତାହରେ ୫ଦିନ ଫ୍ରୀ ଖାଦ୍ଯ, ଦିୱାଲିରେ ୨୦ ଦିନ ଛୁଟି, ଦିୱାଲି ବୋନସ ରେ ଫ୍ଲାଟ, କାର, ଜ୍ୱେଲେରୀ । ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ମିଳୁଛି ଏମିତି ସୁବିଧା । ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଚାକିରି କରିଥାଏ ତେବେ ତାକୁ ସେହି ଚାକିରିରୁ ବହୁତ ଆଶା ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେହି ଆଶାକୁ ଯଦି କମ୍ପାନୀ ପୁରା ନ କରେ ତେବେ ସେଠି କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର କାମରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଭାରତରେ ଏମିତି ଏକ କମ୍ପାନୀ ଅଛି ଯେଉଁଠି କର୍ମଚାରୀଙ୍କର ଛୁଟିରୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଛୋଟ – ବଡ ଦରକାରକୁ ପୁରା କରାଯାଇଥାଏ । ୧୦ମ ପାସ ଠାରୁ ନେଇ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ପାଇ ପାରିବେ ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ କମ୍ପାନୀ ବିଷୟରେ ।

୧୦ମ ପାସ ଠାରୁ ନେଇ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ପାଇ ପାରିବେ ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି

ସୂରତର ହରେ କୃଷ୍ଣ ଡାଇମଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ସାବଜୀ ଢୋଲକିୟା ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜ କର୍ମଚାରିମାନଙ୍କୁ ଘର, କାର ଏବଂ ଗହଣା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରୁ ସେ ଚର୍ଚାରେ ଆସି ଯାଇଥିଲେ । କମ୍ପାନୀ ଗତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ ୬୦୦ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର ଏବଂ ୧୧୦୦ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘର, ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଫଡ଼ି ଏବଂ ଗହଣା ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ସମସ୍ତେ କାମ କରିବାର ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ଏହିଭଳି ଭବାରେ କରନ୍ତୁ ହରେ କୃଷ୍ଣ ଡାଇମଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀରେ ଏପ୍ଲାଇ

କ୍ୱାଲିଫିକେଶନ ଏବଂ ଏକ୍ସୀପିଯଂସ

ଯଦି ଆପଣ ବି ଏହି କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଗ୍ରାଜୁଏଟ କିମ୍ବା ୧୦ମ ଏବଂ +୨ ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଦରକାର । କହିବାକୁ ଗଲେ କମ୍ପାନୀର ପଲିସି ଅନୁସାରେ ମୈନ୍ଯୁଫୈକ୍ଚରିଂଗ ଯୂନିଟରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ କ୍ୱାଲିଫିକେଶନରୁ ଅଧିକା ଡାଇମଣ୍ଡ କାମ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବା ଦରକାର । ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ୧୦ମ ପାସ ବି ହୋଇଥିବ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଡାଇମଣ୍ଡର ପ୍ଲାନିଂଗ, କଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ପଲିଶିଂଗର ଅନୁଭବ ଥିବ, ତେବେ ତାକୁ ଏଠି କାମ ସହଜରେ ମିଳିଯିବ ।

ଏହିଭଳି ଭାବରେ କରନ୍ତୁ ଏପ୍ଲାଇ

ଏହି କମ୍ପାନୀରେ ଆପ୍ଳାଇ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ପାଖାପାଖି ୮୦୦୦ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କୌଣସି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିରେ ରେଫରେଂସ ଥିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରେଫରେଂସ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ଏଠି ଏପ୍ଲାଇ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରେଫରେଂସ ଅଛି ତେବ ଆପଣ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ଯୂନିଟର ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଇ ଏପ୍ଲାଇ କରି ପାରିବେ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply