ଭାଗ୍ୟ ଦେଉଛି ଧୋକା କି ମିଳୁ ନାହିଁ ଚାକିରି, ତେବେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ, ବଜରଙ୍ଗବଲି ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକୁ କରିଦେବେ ଦୂର

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ଏହି ସଂସାରରେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସ୍ଵପ୍ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ ପଢି – ଲେଖି ନିଜ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହାସଲ କରିବେ ଓ ନିଜର ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଚାକିରୀ ମିଳିଯିବ । କହିବାକୁ ଗଲେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ସମସ୍ତଙ୍କର ଥାଏ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବି କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ପରିଶ୍ରମ ସବୁ କିଛି ହୋଇନଥାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ଭାଗ୍ୟର ଖେଳ ବି ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ କି ଗ୍ରହ – ନକ୍ଷତ୍ର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ନଥାଏ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏମିତି ବହୁତ ଉପାୟ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିବେ । ଆଜି ଆମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏମିତି କିଛି ଜ୍ୟୋତିଷି ଉପାୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣମାନେ ବି ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରି ପାରିବେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଉପାୟ ବିଷୟରେ

·    ଏମିତି କୁହାଯାଏ କି ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁଦିନ ନିୟମିତ ରୂପରେ ସକାଳେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଦାନା ଦେଇଥାଏ ତେବେ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଚାକିରି ପ୍ରାପ୍ତରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଗୁଡିକ ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।

·    ଯଦି ଆପଣ ସରକାରୀ ଚାକିରି ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ କୌଣସି ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର ଦିନ ଧଳା କପଡାରେ କଳା ଚାଉଳ ବାନ୍ଧି ମାତା କାଳୀଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

·    ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଲେମ୍ବୁର ୪ ଟି ଦିଗରେ ଲବଙ୍ଗ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ହନୁମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ ।

·    ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମହାବଳୀ ହନୁମାନଙ୍କର ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଓ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଭୋଗ ନିଶ୍ଚିତ ଲଗାନ୍ତୁ ।

·    ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଈକୁ ଗୁଡ, ଚଣା କିମ୍ବା ଅଟା ନିଶ୍ଚିତ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

·    ଯେଉଁ ଦିନ ଆପଣ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେହି ଦିନ ଆପଣ ଗାଧୋଇବା ପାଣିରେ ଅଳ୍ପ ହଳଦୀ ମିଶାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ ।

·    ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦହି ଓ ଚିନି ଖାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply