ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଶାନଦାର ବିଜୟ ପରେ ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲ କେମିତି ପାଳନ କରିଲେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ନିଜର ୩୧ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ହିଁ ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲ ୪୦ ଟି ବଳରେ ୮୦ ରନ କରି ଗୋଟିଏ ଭଲ ପାରି ଖେଳି ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁ କୋଲକାତାର ଟିମ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତି ପାରିଛି । ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲଙ୍କର ବୋଲିଙ୍ଗ ବି ବହୁତ ଭଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଦୁଇଟି ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ ୱିକେଟ ନେଇଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ ପରେ ରସେଲ କେକେଆର ର ସ୍ପେଶଲ ଫୈନ ହର୍ଷୁଲ ଗୋଏନକା ସହିତ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ହର୍ଷୁଲ ସେରେବ୍ରଲ ପାଲ୍ସୀ ର ରୋଗୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଡ୍ରେସିଂଗ ରୂମକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରସେଲ ପ୍ରଥମେ ହର୍ଷୁଲଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଶାଇଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ । ଏହା ପରେ ରସେଲ ଡ୍ରେସିଂଗ ରୂମରେ ପଶିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସେଲିବ୍ରେଶନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ସାଥି ସୁନୀଲ ନରେନ ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ଦିନେଶ କାର୍ତିକ ତାଙ୍କୁ କେକ ଖୁଆଇଲେ ଏବଂ ଖେଳାଳିମାନେ ମସ୍ତି କରି ରସେଲଙ୍କର ମୁଣ୍ଡରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚେହେରା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଆଡେ କେକେ ଲାଗଇଦେଲେ ।

ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ଈଡନ ଗାର୍ଡଂସରେ ରସେଲଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଜୈସିମ ଲୋରା ବି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । କହିଦେଉଛୁ ଯେ ରସେଲ ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ଲଗାତର ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ୧୨ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୪୮୬ ରନ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ୱେଷ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଜର ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର କାରଣରୁ ପ୍ରାୟତଃ ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆରକୁ ବିଜୟ ମିଳିଛି । କୋଲକାତାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟ ହାସଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ୪ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ରସେଲ ପ୍ଲେୟର ଅଫ ଦ ମ୍ୟାଚ ରହିଥିଲେ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply