ମେଟ ଗାଲା ରେ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରିନ୍ସେସ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଫଟୋ, ଏହି ଭାରତୀୟ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଇଭେନ୍ଟରେ

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ନ୍ଯୂୟର୍କର ମେଟ୍ରୋପଲିଟନ ମ୍ୟୁଜିୟମ ଅଫ ଆର୍ଟ ରେ ଆୟୋଜିତ ମେଟ ଗାଲା ୨୦୧୯ରେ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶର ସ୍ଟାର୍ସମାନେ ଅଂସ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏଥର ଏହି ସମାରୋହର ଥୀମ କୈଂପ୍ସ: ନୋଟ୍ସ ଅଫ ଫୈଶନ ଥିଲା । ଏହା ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାର କିଛି ଅଲଗା କରିବେ । ଯାହା ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତେ କିଛି ଅଲଗା ଅଲଗା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ।

ମେଟ ଗାଲାର ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାର ନିଜ ହିସାବରେ ଡ୍ରାମେଟିକ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମାରୋହ ଦୀପିକାଙ୍କର ଲୁକ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ଏହି ଇୱେଂଟରେ ଦୀପିକା ବହୁତ ଅଲଗା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଲୁକରେ ଦୀପିକା କୌଣସି ପରି ଠାରୁ କମ ଲାଗୁ ନଥିଲେ ।

୩ଡ଼ି ଗାଉନରେ ନଜର ଆସିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ଏହି ଇୱେଂଟରେ ପିଂକ କଲର ୩ଡି ଗାଉନରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଅଳ୍ପ ମେକଅପ ସହିତ ହେୟାରଷ୍ଟାଇଲ ଦୀପିକାଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଫିଲ୍ମ “ଛପାକ”ରେ ଏକ ସୀରିୟସ ରୋଲ କରୁଥିବାରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେହି ରୋଲରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଲୁକ ଆପଣାଇଥିଲେ । ସାଧାରଣ ଲୁକ କାରଣରୁ ଦୀପିକାଙ୍କର ଲୁକ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ଲୁକର ଉଡିଲା ମଜାକ

ବଲୀଉଡ ରୁ ହଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନାମ କରିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡାଙ୍କର ଲୁକ ବି ବହୁତ ଅଧିକ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ଡ୍ରେସ ତ ଠିକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ହେୟାରଷ୍ଟାଇଲ କାରଣରୁ ସେ ଅଧିକ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଭୁତ ସହ ବି ତୁଳନା କରିଲେ ।

ବହୁତ ବର୍ଷ ପରେ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନଜର ଆସିଲେ ଈଶା ଅମ୍ବାନୀ

ଈଶା ଅମ୍ବାନୀ ବି ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଈଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଲୁକକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଈଶା ଅମ୍ବାନୀ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ବହୁତ ସାଧାରଣ ଲୁକ ଆପଣାଇଥିଲେ । କହିଦେଉଛୁ ଯେ ଈଶା ଅମ୍ବାନୀ ଲେୱେଂଡର କଲରର ଗାଉନ ସହିତ ଲାଇଟ ମେକଅପ ଏବଂ ନ୍ୟୁଡ ଲିପସ୍ଟିକ ସହିତ ଡାୟମଂଡ ଈୟରରିଂଗ୍ସରେ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply