୭ ବର୍ଷ ପରେ ବାହାଘର ବିଷୟରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ କରୀନା କପୂର ଖାନ, କହିଲେ – ‘ସେ ମୋ ଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ବଡ, ୨ ଟି ପିଲାର ପିତା ଥିଲେ…କିନ୍ତୁ’

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ବଲିଉଡରେ ସବୁବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବା ଅଭିନେତାମାନେ ନିଜ ବୟସ ଠାରୁ ଅଧା ବୟସର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ନିଜର ହୃଦୟ ଦେଇ ବସନ୍ତି । ଏମିତିରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର-ହେମା ମାଳିନୀ, ଦିଲୀପ କୁମାର-ସାୟରା ବାନୋ ଭଳି କେତେକ କଳାକାରଙ୍କର ନାମ ସାମିଲ ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ କରୀନା କପୂର ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଯିଏକି ନିଜର ଓ ସୈଫଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ କିଛି ବି କହି ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବାହାଘରର ୭ ବର୍ଷ ପରେ କରୀନା ନିଜର ବିବାହକୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି ।

୭ ବର୍ଷ ପରେ ବାହାଘର ଉପରେ କହିଲେ କରୀନା କପୂର ଖାନ

ବର୍ତ୍ତମାନ କରୀନା କପୂର ଖାନ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଲେ କି କେଉଁଭଳି ଭାବରେ ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରର ଖରାପ ସମୟରେ ବି ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଥିଲେ ଓ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲେ । କରୀନା ନିଜର ଓ ସୈଫଙ୍କର ବୟସ ଗ୍ୟାପ ବିଷୟରେ କହିଲେ କି, ସେ ମୋ ଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ବଡ ଅଟନ୍ତି ଓ ଦୁଇଟି ପିଲାର ପିତା ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ସେ କେବଳ ସୈଫ ଥିଲେ ।

ଏହା ସତ ଅଟେ କି ଆମ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି । ସେ ବହୁତ ପ୍ରାଇବେଟ ପ୍ରିୟ ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି ଓ ଏହି କଥା ହିଁ ମୋତେ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା । କରୀନା ଆଗକୁ କହିଲେ କି, ଆମର ଡେଟ କରିବାର କିଛି ସମୟ ହିଁ ହୋଇଥିଲା କି ସେ କହିଲେ ମୁଁ ୨୫ ବର୍ଷର ନୁହେଁ ଓ ମୁଁ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ତୁମକୁ ଘରେ ଡ୍ରପ କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ପୁଣି ସେ ମା’ଙ୍କୁ କହିଲେ କି ମୁଁ କରୀନାଙ୍କ ସହ ପୁରା ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ମା ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଓ ଆମେ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲୁ ।

କରୀନା ତୈମୂର ଙ୍କ ପାଇଁ ବି କିଛି କହିଲେ । କରୀନା କହିଲେ, ମଦରହୁଡ ରୂପରେ ମୋତେ ମୋର ପୁଅ ତୈମୂର ମିଳିଛି । ମଦରହୁଡ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ କଥା ଅଟେ ଓ ତୈମୂର ମୋ ଅଂଶ ଅଟେ । ମୁଁ ତା ବିନା ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବି ରହି ପାରେ ନାହିଁ । ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ସହିତ ରହିଥାଏ ଓ ମୋତେ ସବୁ ଦିନ ବହୁତ ହଇରାଣ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ । କହିଦେଉଛୁ କି କରୀନା ଓ ସୈଫଙ୍କର ବିବାହ ୨୦୧୨ରେ ହୋଇଥିଲା ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply