ୟୁବରାଜ ସିଂହ ସନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ଇମୋଶନଲ ହେଇ ଅନୁଷ୍କା ଲେଖିଲେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟ, ତ ୟୁବି ମଜା ନେଇ କହିଲେ – ‘ତୁମ ଉପରେ…’

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ବିଶ୍ଵ କପ ୨୦୧୧ରେ ହିରୋ ରହିଥିବା ୟୁବରାଜ ସିଂହ ସୋମବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ପ୍ରେସ କନ୍ଫ୍ରେଂସ କରି ଔପଚାରିକ ରୂପରେ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେଲେ । ୟୁବରାଜ ସିଂହ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ରିକେଟକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନମାନେ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ୟୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଇମୋଶନଲ ପୋସ୍ଟ ବି ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଯାହା ଉପରେ ୟୁବି ବି ରିପ୍ଲାଈ କରିଛନ୍ତି । କହିଦେଛୁ ଯେ ସୋସିୟାଲ ମିଡିୟାରେ ୟୁବରାଜଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମିଳୁଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ଖାସ ଅଛି ?

ଅନୁଷ୍କା ୟୁବରାଜ ସିଂହ ପାଇଁ କରିଲେ ଟ୍ୱୀଟ

ବଲୀଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଟ୍ୱୀଟ କରି ଲେଖିଲେ କି ୟୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ କରିଲେ । ଏହା ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ଲେଖିଲେ କି ସେ ଏକ ୱରିୟର ଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଅଟନ୍ତି । ଏମିତିରେ ତାଙ୍କର ଆସନ୍ତା ଜୀବନ ପାଇଁ ମୁଁ ଶୁଭକାମନା କରୁଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଛୁ ଯେ ୟୁବରାଜ ସିଂହ ଓ କୋହଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ଅଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ବି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ସବୁବେଳେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଏକ ଅଲଗା ନା ରେ ହିଁ ଡାକି ଥାନ୍ତି ।

ୟୁବରାଜ ସିଂହ ଦେଲେ ରିପ୍ଲାଈ

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କର ଟ୍ୱୀଟ ର ରିପ୍ଲାଈ କରିବା ପାଇଁ ୟୁବରାଜ ସିଂହ ଅଧିକ ସମୟ ନେଲେ ନାହିଁ, ସେ ସ୍ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରିପ୍ଲାଈ କରି ଲେଖିଲେ କି, ଧନ୍ୟବାଦ ରୋଜୀ ଭାଭୀ, ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଇଶ୍ଵରଙ୍କର କୃପା ରହିଥାଉ । କହିଦେଛୁ ଯେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଯୁବରାଜ ରୋଜୀ ଭାଭୀ ନାମରେ ଡାକି ଥାନ୍ତି । ଏତିକି ନୁହେଁ ୟୁବରାଜ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମସ୍ତି ବି କରିଥାନ୍ତି ।

ବଡ ବଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ବି କରିଲେ ୟୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କର ଧନ୍ୟବାଦ

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଛଡା ଅନୁପମ ଖେର ୟୁବରାଜଙ୍କର ସନ୍ୟାସ ଉପରେ ଏକ ଇମୋଶନଲ ଟ୍ୱୀଟ ଲେଖିଲେ ଓ କହିଲେ କି ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ଲୋକମାନେ କେବେ ବି ରିଟାୟର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ବିଜେତା ରହିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଅନୁପମ ଖେର ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଓ ସାହାସ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଅଟେ ।

ଏହା ଛଡା ନେହା ଧୂପିୟା ବି କହିଲେ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ମୋର ପସନ୍ଦିତା ଖେଳାଳି ରହିବେ ଓ ଏହା କେବେ ବି ବଦଳିବ ନାହିଁ । କହିଦେଛୁ ଯେ ୟୁବରାଜ ସିଂହ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପୀଡିତ ଥିବା ସତ୍ବେ ବି ସେ ଓର୍ଲ୍ଡ କପରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ସାଙ୍ଗମାନେ, ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏଇ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ତେବେ ଲାଇକ ଓ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply