ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଗର୍ଲଫ୍ରେଂଡ ଲିସ୍ଟରେ ଯୋଡା ହେଲା ଏହି ନୂଆ ଏକ୍ଟ୍ରେସର ନାମ, ସାରାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ଛୋଟ ପରଦାରୁ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆଜି ବଲୀଉଡର ଏକ ଜଣା – ଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ବ୍ରେକ ଜିଟିବି ର ଶୋ ‘ପବିତ୍ର ରିଶ୍ତା’ ରେ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସିରିୟଲ ଦ୍ଵାରା ସେ ଘରେ ଘରେ ଫେମସ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ବଲୀଉଡରେ ତାଙ୍କର ଏଣ୍ଟ୍ରି ଫିଲ୍ମ ‘କାଈ ପୋ ଚେ’ରୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ହିଟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଗଲା ।

ଓ ସୁଶାନ୍ତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣ ଶୁଣା ଚେହେରା ହୋଇଗଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ପ୍ରୋଫେଶନଲ ଲାଇଫରୁ ଅଧିକ ପର୍ସନଲ ଲାଇଫ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡେଟ

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ନାମ ପ୍ରାୟତଃ ବଲୀଉଡର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ଥାଏ । ସର୍ବେ ପ୍ରଥେମ ସୁଶାନ୍ତ ଟିବି ଏକ୍ଟ୍ରେସ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲୀଉଡରେ ଆସିବା ପରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତି ସୈନନକୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏହି କଥା ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା ତେବେ ସେ ଏହାକୁ ଅଫୱାହ ବୋଲି କହିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିପୋର୍ଟ ଆସୁଛି କି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ହୃଦୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଧଡକୁଛି ।

କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜକୁ ଏକ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରାୟତଃ ଏକା ସହିତ ସ୍ପଟ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ରିହା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଲୋନାବାଲା ଘରେ ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଖବର ଅନୁସାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଡ଼େଟିଙ୍ଗର କଥାକୁ ସୀକ୍ରେଟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ମିଡିୟା ସାମନାରେ ସେମାନେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ

ସୁଶାନ୍ତ ଟିବି ଓ ବଲୀଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚିତ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ବି କରିଛନ୍ତି । ‘କାଈ ପୋ ଚେ’ ପରେ ସେ ବଲୀଉଡ ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକରେ ବି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ’କେଦାରନାଥ’ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସାରା ଅଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ସାରା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଆଫେୟାର ଚର୍ଚା ବି ହେଉଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମିଡିୟା ରିପୋର୍ଟସ ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମାନଙ୍କର ବି ବ୍ରେକଅପ ହୋଇ ଯାଇଛି । କାମ ବିଷୟରେ କହିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ ଛିଛୋରେ’ ର ଶୁଟିଙ୍ଗରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply