ଆଜି ଠାରୁ ହେଉଛି ସାଢେସାତୀର ଅନ୍ତ, ଏହି ରାଶିର ଜାତକମାନଙ୍କର ପୁରା ହେବ ସବୁ ସ୍ଵପ୍ନ, ହେବ ଧନଲାଭ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବି ଥାଇପାରେ

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।  ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନ୍ୟାୟ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ସମାଜରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭୁଲ କଥା ବ୍ୟାପି ଯାଇଛି, ଯେମିତି କି କ୍ରୋଧୀ, ଭାବହୀନ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦୟୀ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ବି ସତ ନୁହେଁ । ଏହା ଛଡା କହିଦେଉଛୁ କି ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମିଳିଥାଏ । ତାଙ୍କର ଉପାସନା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଶନିଦେବଙ୍କର ନ୍ୟାୟ ପ୍ରିୟ ବସ୍ତୁ – ଯେମିତି କି ତେଲ, କୋଇଲା, ଲୁହା, କଳା ରାଶି, କଳା ବିରି, ଜୋତା ଓ ଚପଲ ଇତ୍ୟାଦି ଦାନ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଶନିଦେବଙ୍କର କୃପା ମିଳିଥାଏ ।

ସମାପ୍ତ ହୋଇଗଲା ସାଢେସାତୀ, ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ଆସିବ ଭଲ ଦିନ

କହିବାକୁ ଗଲେ ଶନିଦେବ ବ୍ୟକ୍ତିର କର୍ମ ଅନୁସାରେ ହିଁ ଫଳ ଦେଇଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ କି ଶନିଦେବ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ବହୁତ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କୁ ମାନିବେ ତ ଶନିଦେବ ଏଥର ୫ ଟି ରାଶି ଉପରେ କୃପା କରିବେ । ଏହି କାରଣରୁ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର କୃପା ବର୍ଷାଇବେ ଓ ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ମାଲାମାଲ କରିଦେବେ । ଆଜି ଠାରୁ ସାଢେସାତୀ ସମାପ୍ତ ହେଉଛି ଓ ଏହି ୫ ଟି ରାଶିକୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ ।

ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଯେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଯଦି କେହି ହୃଦୟରୁ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛି ତେବେ ତାହାକୁ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସେହି ୫ ଟି ରାଶି ହେଉଛି – ମେଷ, କୁମ୍ଭ, ବୃଷ ତଥା ସିଂହ ଓ କର୍କଟ ରାଶିରେ ଏହି ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ୫ ଟି ରାଶିଙ୍କୁ କୌଣସି କଥାରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply