ନିଜର କୁଲ ଲୁକରେ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଝିଅ ଲଗାଇଲେ ନିଆଁ, ଲେଟେସ୍ଟ ଫଟୋରେ ଦେଖା ଗଲେ ମା’ଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କର ନାମ ବଲୀଉଡର ସୁନ୍ଦର ଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଅଛି । ରବୀନାଙ୍କ ନାଁ ରେ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଅଛି । ୯୦ ଦଶକରେ ରବୀନା ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ରବୀନା ଆଜି ବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଓ ସେ ଆଜି ବି ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଅଫେୟର

୧୯୯୪ରେ ଅକ୍ଷୟ ଓ ରବୀନାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ମୋହରା’ ସୁପରହିଟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ତୁ ଚିଜ ବଡି ହୈ ମସ୍ତ ମସ୍ତ’ରୁ ରବୀନା ବଲୀଉଡରେ ମସ୍ତ – ମସ୍ତ ଗର୍ଲ ରୂପରେ ଛାଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲୀଉଡରେ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସବୁଆଡେ କେବଳ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଅଫେୟର ବିଷୟରେ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ବ୍ରେକଅପର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା । ଏହା ପରେ ରବୀନା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଭୁଲି ଯାଇ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିଗଲେ ଓ ୨୦୦୪ରେ ସେ ଅନିଲ ଥଡାନୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିନେଲେ ।

ମାଙ୍କ ଭଳି ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଝିଅ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ବିଷୟରେ ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଝିଅଙ୍କୁ ବହୁତ କମ ଲୋକମାନେ ହିଁ ଦେଖିଥିବେ । କହିଦେଉଛୁ କି ରବୀନାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାଙ୍କର ନାମ ରାଶା ଥଡାନୀ ଅଟେ । ରାଶା ବିଲକୁଲ ନିଜ ମାଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାନ୍ତି । ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ କି ସେ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ରବୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୪ ବର୍ଷ ହୋଇଛି ଓ କିଛି ବର୍ଷ ଭିତରେ ହିଁ ସେ ବଲୀଉଡକୁ ଆସିଯିବେ । ରାଶା ବହୁତ ଭଲ ଅଟନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ପଢା ପୁରା କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ରାଶା ନିଜର ମା’ଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମା – ଝିଅର ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ସେଠାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ରାଶାଙ୍କୁ ମା ରବୀନାଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି କହିଲେ । ଆପଣମାନେ ବି ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ କହିବେ କି ସତରେ ରାଶା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply