୯୦ ଦଶକଙ୍କର ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କର ପୁଅମାନେ ଅଟନ୍ତି ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ, କେହି ବି ଏବେ ଯାଏ କରି ନାହାନ୍ତି ବଲୀଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ପ୍ରାୟତଃ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ କି ଯେଉଁ ପ୍ରୋଫେଶନରେ ପିତା ଥାନ୍ତି ତାଙ୍କର ପୁଅ ବି ସେହି ପ୍ରୋଫେଶନରେ ଯାଆନ୍ତୁ ଏମିତି ତାଙ୍କର ପିତାମାନେ ଚାହାନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ବଲୀଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ବି ନିଜ ପୁଅଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଆଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି । କେତେକ ଷ୍ଟାର ନିଜ ପୁଅଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିସାରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ଅଭିନେତାଙ୍କର ପୁଅ ଆଜି ବି ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ୯୦ ଦଶକର ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କର ପୁଅ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଟନ୍ତି ।

୯୦ ଦଶକର ସୁପର ଷ୍ଟାରଙ୍କର ପୁଅ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ

୯୦ ଦଶକର କେତେକ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କର ପୁଅମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆସିସାରିଛନ୍ତି । ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଭଳି ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜରେ ବି ଖାସ କଥା ଅଛି । କିନ୍ତୁ ଯାହାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବି ତାଙ୍କର ପୁଅମାନେ ଅଧିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଟନ୍ତି ।

କରଣ ଦେଓଲ

ବଲୀଉଡର ଏକ୍ଶନ ହିରୋ ସନୀ ଦେଓଲଙ୍କର ପୁଅ କରଣ ଦେଓଲ ବି ଏହି ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଫିଲ୍ମ ‘ପଲ – ପଲ ଦିଲ କେ ପାସ’ ରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନ ତାଙ୍କର ପିତା ସନୀ ଦେଓଲ ହିଁ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅହାନ ଶେଟ୍ଟୀ

ଏକ୍ଶନ ହୀରୋ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କର ପୁଅ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଲୁକ୍ସକୁ ବି ମାତ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଖବର ଅନୁସାରେ ସେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘RX100’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ୟଶବର୍ଧନ ଆହୂଜା

ୟଶବର୍ଧନ ନିଜ ପିତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଭଳି ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଓ ସ୍ଟାଇଲିଶ ଅଟନ୍ତି । ୟଶବର୍ଧନ ସୋସିୟାଲ ମିଡିୟାରେ ବହୁତ ଏକ୍ଟିୱ ଅଟନ୍ତି । ୟଶବର୍ଧନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ ଶିଖୁଛନ୍ତି । କାରଣ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ଆର୍ୟନ ଖାନ

କିଙ୍ଗ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଓ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କର ପୁଅ ଆର୍ୟନ ଖାନ ବି ଗ୍ରେଜୁଏଶନ ପୁରା କରିସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବି ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ପଢୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁବେଳ ଲାଇମଲାଇଟରୁ ପ୍ରାୟତଃ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ।

ଇବ୍ରାହିମ ଅଲୀ ଖାନ

ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନ ଓ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କର ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲୀ ଖାନ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ସେ ବି ଫିଲ୍ମ ଓ ଲାଇମଲାଇଟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି ।

ଆରବ ଭାଟିୟା

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଟ୍ୱିଂକଲ ଖନ୍ନାଙ୍କର ପୁଅ ଆରବ ଭାଟିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୬ ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି । ଓ ଏହି ବୟସରେ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଅଟନ୍ତି । ଆରବ ଏକ ଭଲ ତାରକା ଅଟନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ନାମରେ ବହୁତ ମେଡାଲ ଓ ଟ୍ରଫି ବି ଅଛି । ଅକ୍ଷୟଙ୍କର କହିବା ଅଟେ କି ଆରବ ଚାହିଁବେ ତ ଫିଲ୍ମରେ ଆସି ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ବର୍ତମାନ ପଢୁଛନ୍ତି ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply