ମହିଳାମାନେ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପସି ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଉପରେ ଢାଳିଲେ ପାଣି, କାରଣ ଥିଲା ବହୁତ ଖାସ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ଗରମ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଚାରିଆଡେ ପାଣିର ଅସୁବିଧା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ବର୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥାନ୍ତି । ଦେଶର କେତେକ ଜାଗାରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉପାୟ ବି କରିଥାନ୍ତି ।

ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଆଗ୍ରାରେ ରହୁଥିବା ସଚିନ କୌଶିକ ନାମକ ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟର ହୈଂଡଲରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ କିଛି ମହିଳାମାନେ ଏକ ପୁଲିସବାଲା ଉପରେ ଢାଳ ଦ୍ଵାରା ପାଣି ଢାଲୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟରେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଫଟୋ ୨୦୧୫ରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନଗର ଜିଲ୍ଲାରେ ଉଠା ଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ସଚିନ କୌଶିକ ନିଜର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମନେ ପକାଇ ଏହି ଫଟୋକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରରେ ବହୁତ ସ୍ପେଶଲ ଅଟେ । କାରଣ ଏଥିରେ ବର୍ଷାର ଦେବତାକୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି । କହିଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ପୁରୁଣା ମାନ୍ୟତା ଅଛି କି ଯଦି ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ରାଜାଙ୍କୁ ସ୍ନାନ କରାଯାଏ ତେବେ ବର୍ଷା ଜଲ୍ଦି ଆସିଥାଏ । ଏହି କାରଣରୁ ମହିଳାମାନେ ଅଞ୍ଚଳର ପୁଲିସକୁ ନିଜର ରାଜା ମାନି ସ୍ନାନ କରାଇଥିଲେ ।

ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ସଚିନ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ହୈଂଡଲରେ ଲେଖି ଏହି ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ଆପଣମାନେ ଫଟୋରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଏକ ଗ୍ରୁପ ପୁଲିସ ଅଫିସର ଉପରେ ଢାଳ ଦ୍ଵାରା ପାଣି ଢାଲୁଛନ୍ତି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀକୁ ଏହା ଦ୍ଵାରା କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେଉ ନାହିଁ ।

ସେ ଖୁସିରେ ଖୁସିରେ ଏହି ମାନ୍ୟତାକୁ ସମ୍ମାନ କରୁଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପଟେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଏହି ଫଟୋକୁ ଏନ୍ଜୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାହା ସହିତ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀରର ପ୍ରଶଂସା ବି କରୁଛନ୍ତି ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply