ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, ଶପିଙ୍ଗ କରୁ କରୁ ମିଳିଗଲା ମଡେଲିଙ୍ଗ କରିବାର ଅଫର

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

ବଲୀଉଡର ବବଲୀ ଓ ବଦମାଶ ଗର୍ଲ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବହୁତ ସମୟ ହେବ ପରଦାରୁ ଗାୟବ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କେବଳ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ବିରାଟଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରୋଲ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ୧ ମେ ୧୯୮୮ରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ଜନ୍ମି ଥିବା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବହୁତ କମ ସମୟରେ ଅଧିକ ଉପଲବ୍ଧି ପାଇଛନ୍ତି ।

ଶପିଙ୍ଗ କରିବା ସମୟରେ ମିଳିଲା ମଡେଲିଙ୍ଗ ଅଫର

ଭାରତରେ ଏମିତି ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟାର ହେବାର ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ଝିଅମାନେ ହିରୋଇନ ହେବା ପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ସ୍ଵପ୍ନ ପୁରା ହୋଇ ପାରେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଜଣେ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଯିଏକି କେବେ ବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପାଇଁ ସ୍ଵପ୍ନ ବି ଦେଖି ନ ଥିଲେ । ଅନୁଷ୍କା ପତ୍ରକାର ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ଲୈମର ୱର୍ଲ୍ଡକୁ ନେଇ ଆସିଲା ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଅନୁଷ୍କା ଦିନେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏକ ଶପିଙ୍ଗ ମଳରେ ଶପିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାୟନର ୱେଂଡର ରଡିକ୍ସଙ୍କର ନଜର ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅନୁଷ୍କାର ଅନ୍ଦାଜ ଗୋଟିଏ ନଜରରେ ହିଁ ପସନ୍ଦ ଆସିଗଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ଲୈକ୍ମେ ଫୈଶନ ୱୀକ ରେ ରୈଂପୱକ କରିବା ପାଇଁ ଅଫର ଦେଲେ ।

ବିରାଟଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଲେ

ଏହା ପରେ ସେ ବଲୀଉଡରେ କାମ କରିବାକୁ ଆରମ୍ବ କରିଲେ । ସେ ପ୍ରଥମେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ “ରବ ନେ ବନା ଦି ଯୋଡି” ଦ୍ଵାରା ବଲୀଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଅନୁଷ୍କା ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ “ବୈଂଡ ବାଜା ବାରାତ” ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଦର୍ଶକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅନସ୍କ୍ରୀନ କମୈସ୍ଟ୍ରୀ ଏବଂ ଅଫସ୍କ୍ରୀନ କମୈସ୍ଟ୍ରୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଲେ । କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବି ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ଏହା ପରେ ଅନୁଷ୍କା କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଳିଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଲେ । କିଛି ସମୟ ହେବ ସେମାନଙ୍କର ଅଫେୟାର ଚର୍ଚା ହେଉଥିଲା କି ଅଚାନକ ଦୁଇ ଜଣ ଇଟଲୀରେ ବିବାହ କରିନେଲେ । ଆଜି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଜଣେ ସଫଳତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ।


ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ

Reply